O nas 

„Dla większości naszych klientów masaże są stałym punktem w kalendarzu, zamieniając zwykłe poniedziałki w takie, na które się czeka. To jest właśnie moje marzenie, by masaż kojarzył się z potrzebą – jak dobry sen, jedzenie i odpoczynek – a nie z rarytasem czy specjalną nagrodą za dobre uczynki. Przyjemny rytuał bez komplikacji”.

Zuzanna Kałużyńska

założycielka Bodhi

Bodhi, czyli…

Bodhi to drzewo figowe, pod którym medytujący Budda doznał oświecenia. Nie mogłabym wymyślić lepszej nazwy dla mojego studia. W buddyjskiej tradycji symbolizuje ona ochronę i pokój, przypomina o możliwościach, jakie każdy z nas w sobie nosi. Dla mnie oznacza przełomowy moment na ścieżce zawodowych poszukiwań. 

Otworzyłam Bodhi w 2016 roku. To moja cudowna, pełna światła przestrzeń, w której mogę rozwinąć skrzydła, ugościć klientów i wymienić się doświadczeniami z koleżankami i kolegami z branży. 

Oprócz masaży, w których się specjalizuję spotkasz tutaj wspaniałe dziewczyny, które wprowadzą Cię w świat jogi. Zajrzyj do zakładki zajęcia, tam poznasz wszystkie szczegóły.

Moje BIO

Też tak masz, że musisz coś poczuć na 100%, by się tym zająć? 

Ja mam tak od zawsze – miałam być germanistką, później logopedą… I kiedy tylko zorientowałam się, że to nie moja ścieżka, natychmiast zmieniałam kierunek. 

Gdy rozpoczęłam naukę w Medycznym Studiu Zawodowym i szkoliłam się z różnych technik masażu, totalnie przepadłam!

Nie wiem nawet, kiedy minął czas od założenia własnej firmy. Pewnie dlatego, że masaże całkowicie mnie pochłonęły. Kocham to! I pracę z ciałem, i zadowolenie klientów, którzy chętnie wracają.

Moje doświadczenie

Tytuł technika masażysty uzyskałam w Medycznym Studium Zawodowym w Poznaniu w  2016 roku.  Szkołę wspominam bardzo dobrze, ponieważ trafiłam na nauczyciela, który uczył nas z wielkim zaangażowaniem i pasją. Samych godzin praktycznych mieliśmy ok 900, nie tylko na uczelni, ale również w  placówkach medycznych w tym szpitalach i przychodniach. Tylko dlatego świat masażu szybko mnie wciągnął i technikum ukończyłam z wyróżnieniem.

Jeszcze w trakcie trwania nauki zdobyłam tytuł Terapeuty SPA & Wellness o specjalności masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Po odebraniu dyplomu od razu otworzyłam swój gabinet i od tamtej pory codziennie masuję łącząc techniki, które poznałam na przestrzeni lat, bo oczywiście moja nauka nie skończyła się w szkole.

W przeciągu siedmiu lat uzupełniłam wiedzę o kursy specjalistyczne z masażu tkanek głębokich, terapii powięziowych i innych terapii manualnych, które obecnie uważam za najbardziej pomocne w pracy z klientem. O ciele i jego wspaniałych możliwościach można uczyć się całe życie, dlatego regularnie staram się zdobywać nowe umiejętności od ludzi lepszych ode mnie. Jeśli jesteś ciekaw/a jakie szkolenia ukończyłam, śmiało napisz do mnie - a oczywiście udostępnię wszystkie moje certyfikaty, które są również widoczne w Studio.

Mój warsztat nie kończy się na samych masażach relaksacyjnych, które oczywiście bardzo lubię, jednak jeśli mogę przy okazji komuś pomóc, pracą bardziej terapeutyczną, to lubię łączyć przyjemne z pożytecznym.

Dziś, po ponad dziecięciu latach codziennej praktyki nadal uważam, że jest jeszcze wiele do odkrycia. Ludzkie ciało jest piękne i mądre, a najważniejsze to ciągłe poznawanie jego potrzeb i umiejętność ich odczytywania.

 

Mam nadzieję, że i z Tobą spotkam się w Bodhi.

 Psst…

 na masaż!