O nas 

„Dla większości naszych klientów masaże są stałym punktem w kalendarzu, zamieniając zwykłe poniedziałki w takie, na które się czeka. To jest właśnie moje marzenie, by masaż kojarzył się z potrzebą – jak dobry sen i odpoczynek – a nie z rarytasem czy kosztownym wydatkiem. Przyjemny rytuał bez komplikacji”.

Zuzanna Kałużyńska

założycielka Bodhi

Bodhi, czyli…

Bodhi to drzewo figowe, pod którym medytujący Budda doznał oświecenia. Nie mogłabym wymyślić lepszej nazwy dla mojego studia. W buddyjskiej tradycji symbolizuje ona ochronę i pokój, przypomina o możliwościach, jakie każdy z nas w sobie nosi. Dla mnie oznacza przełomowy moment na ścieżce zawodowych poszukiwań. 

Otworzyłam Bodhi w 2016 roku. To moja cudowna, pełna światła przestrzeń, w której mogę rozwinąć skrzydła, ugościć klientów i wymienić się doświadczeniami z koleżankami i kolegami z branży.

Moje BIO

Też tak masz, że musisz coś poczuć na 100%, by się tym zająć? 

Ja mam tak od zawsze – miałam być germanistką, później logopedą… I kiedy tylko zorientowałam się, że to nie moja ścieżka, natychmiast zmieniałam kierunek. 

Gdy rozpoczęłam naukę w Medycznym Studiu Zawodowym i szkoliłam się z różnych technik masażu, totalnie przepadłam!

Nie wiem nawet, kiedy minął czas od założenia własnej firmy. Pewnie dlatego, że masaże całkowicie mnie pochłonęły. Kocham to! I pracę z ciałem, i zadowolenie klientów, którzy chętnie wracają.

Mam nadzieję, że i z Tobą spotkam się w Bodhi.

 Psst…

 na masaż!